
Combs
SKU: sb25093089646344937
Price and availability
5.87€
Maat
een maat
Algemene specificatie
1PC
Maatgids
Sorry, dit product is uitverkocht.
Meer weten
Winkelbeveiliging
Veilige betalingen
Privacybescherming

een maat
1PC
| Hair Type | Normal |
| Color | Multicolor |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| SKU | sb25093089646344937 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.