Author: l***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: très belle perruque identique à la photo
Color: Dark Brown
12 Inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 31 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb25021534207356410 |
Author: l***l
Date:
Review: très belle perruque identique à la photo
Color: Dark Brown
Author: l***l
Date:
Review: très belle perruque identique à la photo
Color: Dark Brown
Author: l***l
Date:
Review: très belle perruque identique à la photo
Color: Dark Brown
Author: n***a
Date:
Review: perruques pour ma sœur merci shein
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.