Author: i***k
Date:
Review: Nagyon szép, puha anyagú, extra meleg pulóver. L-est hordok, de XL-est rendeltem, hogy ne legyen rövid és jól tettem. Kényelmes, nem nagy, nem szűk, nem rövid. A nyakánál sem szűk, az ujja sem rövid. Mindenképpen ajánlom, én is hármat rendeltem belőle.
Color: Brown
Size: XL












