
Styling Tools
SKU: sb2406060918031208
Price and availability
5.35€
Sorry, dit product is uitverkocht.
Meer weten
Winkelbeveiliging
Veilige betalingen
Privacybescherming

| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | White |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Blowing Tools |
| Hoogte | 9 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 27 cm |
| Diameter | 5 cm |
| SKU | sb2406060918031208 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.