
Work Lights
SKU: sq251217223338523895374
Price and availability
54.28€
Maat
Koud licht 2700K
Sorry, dit product is uitverkocht.
Meer weten
Winkelbeveiliging
Veilige betalingen
Privacybescherming

Koud licht 2700K
| Material | Non-woven Fabric |
| Color Temperature | 3800K |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Batteries Included | No |
| Color | Dusty Purple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Features | Reusable |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251217223338523895374 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.