
Work Lights
SKU: sq251217223338523853029
Price and availability
24.48€
Maat
Zonder focus
Sorry, dit product is uitverkocht.
Meer weten
Winkelbeveiliging
Veilige betalingen
Privacybescherming

Zonder focus
| Material | Non-woven Fabric |
| Color Temperature | 3800K |
| Mounting Type | Suction Cup |
| Color | Brown |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Features | Reusable |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251217223338523853029 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.